DŮLEŽITÉ UVĚDOMĚNÍ

Možná se ti mé uvědomění bude zdát jako pošetilé či směšné. Chápu to. V prvním těhotenství bych to vnímala stejně. Ale jak mi děti obrátily život vzhůru nohama, tak i spoustu názorů jsem změnila. A tohle je zrovna jeden z nich.

JAKÉ UVĚDOMĚNÍ?

V přijetí mých císařských porodů mi hodně pomohlo uvědomit si:

„Naše děti si nás, mě a mého partnera, vybraly.“

Vybraly si právě mě jako svou mámu a mého partnera jako svého tátu a to ze zcela jednoduchého důvodu. Tím je fakt, že právě my dva společně jim vytvoříme životní podmínky a překážky, které si potřebují prožít.

Každá duše, která se rodí na svět, si dává nějaké úkoly. Potřebuje si prožít určité situace, aby se naučila něco nového. A proto má za rodiče právě vás dva, aby díky vám a vašemu chování právě tyto situace zažila.

VZÁJEMNÁ DOMLUVA

Neboj, ono je to domluvené dávno dopředu. A tak i ty sis kdysi dávno s tou malou dušičkou domluvila vše, co chceš prožít a zažít ty s ní. Proto nejenom, že my učíme děti jaké pravidla jsme si na světě vymysleli, ale co vnímám jako mnohem důležitější je, že děti učí nás jaký život vlastně je, co je skutečně důležité a jak se vrátit sama k sobě a své opravdovosti.

Jednoho dne jsem pochopila, že mé děti věděli jak se narodí. Věděli, že to nebude dle mého očekávání, přirozený porod, ale císařský řez. Já to s největší pravděpodobností také věděla, jen jsem za ta léta zapomněla. Na rozdíl ode mě to nevnímaly jako mou prohru, ale jen jako svou zkušenost, důležitý prožitek, se kterým budou ve svém životě dále pracovat. Stejně jako já pracuji se svými prožitky z dětství. A díky právě nim jsem tou ženou, kterou jsem.

„Přijmi fakt, že ty i tvé děti jste měli způsob porodu domluvený dopředu. Není to nic, čím se máte léta trápit. Je to pro vás oba důležitý prožitek, se kterým budete pracovat, ale díky němuž jste těmi, kterými jste. „

CÍSAŘÁTKA – DĚTI NAROZENÉ CÍSAŘEM

Poslední dobou mám navíc silný pocit, že to, že narůstá počet císařských řezů není náhoda. Tyhle děti budou mít něco společného a budou pro nás a naši Zemi důležitou zkušeností. Možná nás budou spolu s křišťálovými a duhovými dětmi obdarovávat svou citlivostí na různé jevy. Kdo ví. Čas ukáže.

Jsem žena, která si vysnila rodit přirozeně. Ale jsem si měla prožít něco jiného… Stala se ze mne CÍSAŘOVNA.

Provázím ženy trnitou cestou k přijetí sebe jako CÍSAŘOVNY. Nejsi v tom sama.

JSME CÍSAŘOVNY!

petra@petradrahosova.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru